Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Історія » О. Хортиця » Запорожців просять не відвідувати острови, що прилягають до Хортиці: причини такого рішення

Запорожців просять не відвідувати острови, що прилягають до Хортиці: причини такого рішення

Запорожців просять не відвідувати острови, що прилягають до Хортиці: причини такого рішення

Днепровская ГЭС

Після зниження рівня води у Дніпрі на прилеглі до Хортиці острови можна дістатися пішки річкою. Проте запорожців просять утриматись від таких прогулянок.

Про це повідомляють у Національному заповіднику «Хортиця».

Острів Хортиця з прилеглими островами є територією природно-заповідного фонду України – геологічним заказником «Дніпровські пороги», до складу якого входять острів Дубовий, острів Розтьобін, скелі Два брати та Три Стоги та інші. На цих територіях живуть тварини, які страждають від надмірної кількості людей, які відвідують острови пішки по обмілілих ділянках річки.

Нагадуємо, що положенням про заказник «Дніпровські пороги» в його межах заборонено причалювати будь-яким плавзасобом до островів та відповідно заборонене там знаходження. За порушення цієї норми передбачена адміністративна відповідальність ст. 91 КУАП, – повідомляють у заповіднику.

Так, для того, щоб тварини не покинули острови й далі на них жили, мешканців міста просять утриматися від відвідування цих територій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час моніторингу прибережної смуги в Запоріжжі було виявлено старовинний човен, виготовлений із цільного стовбура дуба, довжиною майже 7 м. Вважається, що цій знахідці може бути від 300 до 500 років.