Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Спорт » Запорізькі спортсмени візьмуть участь в Олімпійських іграх: хто поїде на Олімпіаду-2024

Запорізькі спортсмени візьмуть участь в Олімпійських іграх: хто поїде на Олімпіаду-2024

Запорізькі спортсмени візьмуть участь в Олімпійських іграх: хто поїде на Олімпіаду-2024

Парвіз Насібов

Українські спортсмени готуються до літньої Олімпіади-2024 у Парижі, яка відбудеться з 26 липня по 11 серпня. Двоє спортсменів із Запорізької області вже здобули право представляти Україну на Олімпійських іграх.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Це спортсмени Парвіз Насібов – у боротьбі греко-римського стилю; та Вікторія Кесарь – у стрибках у воду на трампліні 3 м в індивідуальних та командних змаганнях.

Завдяки виступу збірної на чемпіонаті Європи-2023, Україна вперше в історії зможе змагатися на Олімпіаді з футболу. У складі збірної команди буде й вихованець запорізького ФК «Металург» Олександр Драмбаєв.

Запорізькі спортсмени не просто представляють Запорізьку область, вони є символом сили та волі України.

Нагадаємо, Національний заповідник “Хортиця” відкривається для туристів. При цьому відвідувачі мусять під час повітряних тривог йти до укриття.

Як ми писали раніше, в мережі поширилася інформація щодо відкриття для відвідування історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» на острові Хортиця з початку травня. Проте адміністрація Національного заповідника “Хортиця” спростовує це.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації внесли зміни в рішення про заборону відвідування острова Хортиця. Тепер запоріжцям офіційно дозволено гуляти поблизу туристичних об’єктів.