Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Редакційна політика

Редакційна політика

Місія

Ми – єдина зупинка для мешканців Запоріжжя та регіону, де є новини, натхнення та розваги. Єдина зупинка – це означає, що наш сайт – це місце, де я як читач зможу знайти все, що потрібно для життя в Запоріжжі та регіоні. Ми розказуємо про різні сфери життя – слідкуємо за усіма новинами, але на сайті з’являється те, що потрібно знати на сьогодні

Візія

Ми хочемо бути найвідвідуванішим сайтом в Запоріжжі та області. 

Цінності 

Ми перевіряємо інформацію. Для нас важливо, хто джерело і що наша інформація достовірна, тобто відповідає дійсності і їй можна довіряти. В темах та новинах, де важлива оперативність, ми відповідаємо на потребу людей знати тут і вже. Ми готові до ризику робити помилки, і готові виправляти їх прозоро. Наш контент еволюціонує разом з потребами аудиторії, ми адаптуємо під це роботу редакції. Ми – патріоти нашого краю. Вся наша робота і зусилля – для розвитку Запоріжжя та регіону, ми радіємо, злимося, шукаємо новини, намагаємося розвивати, шукаємо шляхи вирішення проблем та живемо життям нашого краю. Ми створюємо культуру взаємоповаги та відкритої комунікації як всередині компанії, так і зі своєю аудиторією.

Стандарти

Редакційна політика сайту inform.zp.ua базується на чесності та безпристрасності подачі матеріалу. Inform.zp.ua є незалежним інформаційним порталом. Редакція сайту дотримується стандартів журналістики та перевіряє інформацію. Діяльність сайту захищають закони України та норми міжнародного права у сфері свободи слова. Під час вибору тем для публікацій та новин редакція враховує інтереси та бажання читачів та своєї аудиторії.

У публікаціях редакція старається уникати:

  • Оцінювальних суджень;
  • Політичного залучення;
  • Необ’єктивної оцінки;
  • Завуалюваної реклами;
  • Недоведених обвинувачень.

Наше завдання – збір та поширення якісних новин, створення публікацій на суспільно-значущі теми з метою підвищення рівня інформованості читачів про життя міста Запоріжжя та жителів Запорізької області.

Матеріали, які не відповідають редакційній політиці, можуть розміщуватися в рекламних та спонсорських рубриках, особистих блогах або матеріалах наших читачів. Думка редакції може не збігатися з тим, що викладено в подібних матеріалах. У цьому випадку оцінювальні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець. Рекламні та іміджеві статті обов’язково позначаються.

Редакція сайту підтверджує, що всі матеріали, які випускаються редакцією в рамках спільних проектів з іншими організаціями та не позначені спеціальними написами, є виконаними добровільно.

Під час відтворення або цитування статей, опублікованих на сайті inform.zp.ua, обов’язковим є вказання джерела. Інтернет-ресурсам заборонено цитувати та відтворювати текстові матеріали сайту inform.zp.ua без зазначення активного гіперпосилання на сайт inform.zp.ua (не закритого від індексування пошуковими системами) безпосередньо в тексті новини, не нижче другого абзацу, а також вносити зміни в тексти без письмового дозволу редакції порталу. Фотографії та зображення належать правовласникам.

Публікації під рубриками: “блоги”, “новини політики”, “бізнес новини” та “точка зору” можуть друкуватися на правах реклами та не виражають думку редакції. Всі рекламні та партнерські матеріали мають обовʼязкове маркування “Рекламний матеріал” у видному місці в тексті публікації. Всі рекламні матеріали мають відповідне маркування, для того щоб читач міг зрозуміти, що публікації є комерційною.

Inform.zp.ua не розміщують так звану «джинсу» або немарковану оплачену рекламу – ані в новинній стрічці, ані в статтях.

Структура власності та керівництво

Виданння Inform.zp.ua офіційно зареєстроване згідно з законодавством України. Ідентифікаційний код юридичної особи 22142344.

Засновником ЗМІ є ТОВ “Радіостанція “Великий Луг” (код ЄДРПОУ 22142344) з наступною структурою власності: 50% – громадянин України, Бринза Ерік Якович, 50% –  громадянин України, Бринза Максим Якович. Медіа зареєстроване Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення. Ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа L11-01177.

Бринза Ерік — головний редактор сайту Inform.zp.ua, e-mail [email protected]

Бринза Максим — IT підтримка сайту Inform.zp.ua, e-mail [email protected]