Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Правила використання матеріалів

Правила використання матеріалів

Правила використання матеріалів сайту inform.zp.ua

 

  • Усі виняткові майнові та немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті inform.zp.ua, належать інтернет-виданню inform.zp.ua та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією розуміються всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.
  • Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті inform.zp.ua, за умови гіперпосилання та згадування першоджерела не нижче другого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів inform.zp.ua дозволяється на гонорарній основі і лише за письмовою згодою редактора. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті inform.zp.ua, за умови посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інших способів, передбачених Законом України “Про авторське право та суміжні права”.
  • Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права на доступ до цієї інформації.
  • У разі порушення будь-якого пункту цих правил, inform.zp.ua залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подання скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.