Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » У Запоріжжі за програмою єРобота відкрили новий бізнес: з’явилися 44 вакансії

У Запоріжжі за програмою єРобота відкрили новий бізнес: з’явилися 44 вакансії

У Запоріжжі за програмою єРобота відкрили новий бізнес: з’явилися 44 вакансії

Ілюстративне фото

В рамках державного проєкту “єРобота” у Запоріжжі грант на власний бізнес надали 85 заявникам. Як наслідок, в місті з’явилося 44 вакантних місця для роботи.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр зайнятості.

Існує два види державних грантових програм “Власна справа” і “Грант для ветеранів та їх подружжя“. За цими програмами в Запоріжжі гроші на відкриття власного бізнесу отримали 85 громадян. Серед них 7 внутрішньо переміщених осіб, 5 учасників бойових дій або їх подружжя, 1 людина з інвалідністю.

Найпопулярнішими напрямками бізнесу стали:

  • послуги у будівництві;
  • автомайстерні;
  • заклади громадського харчування, кав’ярні;
  • пральні самообслуговування;
  • надання побутових та ремонтних робіт.

Внаслідок започаткування нових місць роботи в Запоріжжі з’явилося 44 вакантних місця. Щоб про них дізнатися треба звернутися до найближчого центру зайнятості або за телефоном: 0 800 33 67 28.

Подати заявку на отримання гранту за будь-якою програмою можна через портал Дія. Умови для отримання грантових коштів: створення робочих місць, сплата податків та провадження господарської діяльності.


Нагадаємо, що на Запоріжжі діє грантова програма для учасників бойових дій та членів їхніх родин. Грант складає до 1 млн гривень, але є певні умови його отримання.

Олег Касьян, військовий із Запоріжжя, отримав грант від держави. За ці гроші він планує відкрити перший капсульний готель у місті.

У грудні 2023 року в Запоріжжі запрацював готель “Capsula”. Він розміщений в парку ім. Климова, що в Шевченківському районі. Від інших готелів і хостелів міста його відрізняє досить новий для України концепт – капсули замість звичних номерів. Поки що похизуватися наявністю подібних місць нічлігу можуть лише Київ, Львів та Запоріжжя.

На сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 безробітних.