Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Робота у Запоріжжі: які є вакансії

Робота у Запоріжжі: які є вакансії

Робота у Запоріжжі: які є вакансії

Ілюстраційне фото

На сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 безробітних.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Найбільше вакансій роботодавцями було подано для: кваліфікованих робітників з інструментом – 22,6% із всіх поданих вакансій; робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 15,6%; професіоналів – 15,2%; працівників сфери торгівлі та послуг – 14%.

За видами економічної діяльності наразі більшість вакансій налічується: на підприємствах переробної промисловості (304); в оптовій та роздрібній торгівлі (143); у сфері освіти (82); у сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги (78).

Більше пропозицій роботи дивіться у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та на «Єдиному порталі вакансій».

Якщо ви маєте інші питання, що пов’язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до Telegram-каналу. 

Додаткову інформацію можна отримати в Contact-центрі обласного центру зайнятості за номером 0 800 33 67 28.

Нагадаємо, у Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій для переселенців, на якому люди дізналися про зміни у порядку виплат допомоги, програми навчання та бізнес-грантів на власну справу, ознайомились з пропозиціями щодо працевлаштування.