Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 865-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

865-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

865-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області

Фото: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого

Як минув 865-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

В Запорізькій області бої тривали в районі Роботино і на північний схід від Роботино в районі Малої Токмачки. Росіяни все частішевикористовують малочисельні штурмові групи.

Новий мурал з’явився у Хортицькому районі Запоріжжя. Його створили замість попереднього, із зображенням марки “Русскій воєнний корабль, іді…”.

За перше півріччя 2024 року із Запорізької області надійшло 26 звернень про порушення Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Це 2% від загальної кількості скарг.

Наступного тижня в Запоріжжі очікується аномальна спека, згідно з прогнозами синоптиків. В регіоні очікується максимальний клас пожежної небезпеки (5 клас). Температура повітря вдень сягатиме близько 33-38 градусів тепла.

Майбутні студенти з тимчасово окупованих територій Запорізької області, які хочуть навчатися в українських закладах вищої освіти, зможуть проживати в гуртожитках на підконтрольній території у період проведення вступної кампанії.

У Запоріжжі та області планують збудувати 20 підземних шкіл. Офлайн-навчання в них хочуть запустити вже цієї осені.