Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Вступники з ТОТ Запорізької області зможуть безкоштовно жити в гуртожитках під час вступу: деталі

Вступники з ТОТ Запорізької області зможуть безкоштовно жити в гуртожитках під час вступу: деталі

Вступники з ТОТ Запорізької області зможуть безкоштовно жити в гуртожитках під час вступу: деталі

Ілюстративне фото

Майбутні студенти з тимчасово окупованих територій Запорізької області, які хочуть навчатися в українських закладах вищої освіти, зможуть проживати в гуртожитках на підконтрольній території у період проведення вступної кампанії.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Таку можливість абітурієнтам надають освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна” на базі 195-ти українських закладів вищої освіти. Проживати у гуртожитках дозволяють разом із особами, які супроводжують майбутніх студентів.

Із переліком Освітніх центрів можливо ознайомитися за посиланням

Нагадаємо, цього року школярі складають Національний мультипредметний тест (НМТ), цей екзамен проводять третій рік поспіль під час повномасштабної війни. Основна сесія вже відбулася, незабаром розпочнеться додаткова – у період з 11 по 19 липня. Інформацію про результати додаткової сесії НМТ за шкалою 100–200 балів можна буде подивитись в персональних кабінетах учасників до 26 липня. Учасники основної сесії вже можуть дізнатись свої бали.

На НМТ кожен учасник/учасниця має виконати завдання із 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один – на вибір із переліку (українська література, іноземна мова, біологія, хімія, фізика, географія). Випускники мають скласти всі іспити в один день у два етапи – по 120 хвилин. Між ними є перерва 20 хвилин.

Як раніше писав Inform.zp.ua, випускниця вільнянського ліцею набрала 200 балів з усіх чотирьох предметів на Національному мультипредметеному тесті.