Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі (ФОТО)

Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі (ФОТО)

Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі (ФОТО)

Патріотичний мурал у Хортицькому районі Запоріжжя

Новий мурал з’явився у Хортицькому районі Запоріжжя. Його створили замість попереднього, із зображенням марки “Русскій воєнний корабль, іді…”.

Журналісти Inform.zp.ua поспілкувались із Ганною Соловйовою – однією з авторок муралу.

“Ми вирішили оновити мурал, тому що це була перша робота, не врахували нюанси, що це була на вулиці робота. Не зовсім правильно були підібрані фарби, тому ми вирішили його оновити, правильно підготували стінку, заґрунтували, врахували всі недоліки з приводу матеріалів, взяли якісну фарбу. Так як мурал простояв 2 роки, ми вирішили поміняти тему і зображення. Тому що завжди хочеться чогось нового. Ми надихнулися картинками з пінтересту, яких дуже багато в інтернеті і часто на виду”, – розповідає Ганна.

Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі
Фото: anouchhi (інстаграм)

За її словами, творчою частиною створення муралу вона займалася із подругою Шиліною Еллою. А з підготовкою стіни та всією технічною підтримкою (винесенням сходів, фарб, інших матеріалів), їм допомагав друг Дмитро.

Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі
Мурал у Хортицькому районі

Також Ганна повідомила про бажання продовжувати справу. Однак це залежить від наявності коштів, які необхідні для закупівлі матеріалів.

“Усе залежить від фінансування, бо цей мурал ми створювали своїми силами. Тож якщо буде додаткове фінансування, то ми із задоволенням втілимо ідею в нові мурали, як нашого міста, так і у решті міст України”.

Новий патріотичний мурал з’явився у Запоріжжі
Мурал у Хортицькому районі

Нагадаємо, цього року на території комбінату Запоріжсталь створили новий мурал, присвячений восьми постатям історії Запоріжжя.