Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Росіяни більше вдаються до розвідки в Запорізькій області, аніж до штурмів, – ISW

Росіяни більше вдаються до розвідки в Запорізькій області, аніж до штурмів, – ISW

Росіяни більше вдаються до розвідки в Запорізькій області, аніж до штурмів, – ISW

Карта: ISW

В Запорізькій області бої тривали в районі Роботино і на північний схід від Роботино в районі Малої Токмачки. Росіяни все частіше використовують малочисельні штурмові групи.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

На запорізькому напрямку російські війська все частіше використовують штурмові групи чисельністю від двох до трьох осіб і рідко виставляють штурмові групи навіть розміром з відділення. Український представник військової бригади припустив, що російські війська розміщують ці невеликі штурмові групи через наявність в цьому районі ефективного українського розвідувально-вогневого комплексу (RFC).

Російські штурмові групи намагаються знайти слабкі місця. точки на лінії оборони України на запорізькому напрямку і, по суті, проводять розвідувальні операції силами противника, а не штурмові операції.

Читайте також:

  • Президент РФ Володимир Путін, якого ПАРЄ визнала нелегітимним, зробив чергову заяву щодо російсько-української війни. За його словами, “повне завершення” війни можливе за умови виведення українських військ з чотирьох областей України: Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської.
  • Минув тиждень з того моменту, як окупанти атакували Вільнянськ – маленьке місто в Запорізькому районі. Що відбувалося тоді і яка ситуація зараз дізнавалася журналістка Inform.zp.ua