Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Рятувальники попередили жителів Запоріжжя про аномальну спеку

Рятувальники попередили жителів Запоріжжя про аномальну спеку

Рятувальники попередили жителів Запоріжжя про аномальну спеку

Ілюстративне фото

Наступного тижня в Запоріжжі очікується аномальна спека, згідно з прогнозами синоптиків. В регіоні очікується максимальний клас пожежної небезпеки (5 клас). Температура повітря вдень сягатиме близько 33-38 градусів тепла.

Про це повідомляють в пресслужбі ДСНС Запоріжжя.

Рятувальники зауважують, що через високі температури повітря виникають пожежі.

Запоріжців просять дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях.

“Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей”, – зауважують в ДСНС.

Запоріжців просять не перебувати тривалий час на сонці, адже це може стати причиною теплового та сонячного удару.

“Щоб їх уникнути, важливо пам’ятати про профілактику. Не допускати перегрівання та втрати води в організмі. Обов’язково носіть головний убір, вживайте достатню кількість води, а також продукти багаті вуглеводами і білками”, – радять рятувальники.

Якщо ви відчули перші симптоми теплового або сонячного удару, негайно зверніться до швидкої медичної допомоги «103»!

Як писав раніше Inform.zp.ua, найближчі 10 днів у Запоріжжі виявляться спекотними. Синоптики прогнозують високі температури повітря, опадів не передбачається.