Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Військовим на Запорізький напрямок передали пакет техніки: що в нього входить (ФОТО)

Військовим на Запорізький напрямок передали пакет техніки: що в нього входить (ФОТО)

Військовим на Запорізький напрямок передали пакет техніки: що в нього входить (ФОТО)

Військові на Запорізькому напрямку. Фото: Іван Федоров

На Запорізький напрямок передали військову техніку. Захисники отримали безпілотники, РЕБи та Mavic.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Бійці на Запорізькому напрямку отримали 245 безпілотників, 5 РЕБів та 65 дронів Mavic (термальних та звичайних).

*Термальні дрони – це безпілотники с тепловізорами, які допомагають військовим бачити вночі.

“Під час зустрічей з нашими військовими, дізнаємося про реальні потреби, які прилади актуальні, а які потребують модернізації”, – зазначає Іван Федоров.


Раніше Inform.zp.ua писав, що запорізьким та мелітопольським військовим передали техніку на Куп’янський напрямок. Серед військового спорядження: 150 дронів, РЕБ, старлінки тощо.

На Запорізький напрямок передали понад 200 безпілотників та іншої техніки. Серед озброєння, зокрема дрони Mavic 3 та антидронові рушниці.

Військовим на Запорізький напрямок передали чергову партію з 500 безпілотників. Представлені різні моделі дронів: Mavic 3, Mavic 3 Enterprise, Mavic 3 Thermal, БпЛА Autel Evo MAX 4T.

Раніше Запоріжжя та громади Запорізької області закупили 500 безпілотників для військових. В Запорізькій ОВА оголосили черговий тендер на закупку дронів на 21 мільйон гривень.

Запорізька ОВА оголосила ще один тендер на 21 мільйон гривень для закупки ще однієї партії безпілотників.

Також 20 квітня Конгрес США підтримав рішення про надання пакету допомоги Україні. Для Запорізької області це означає збільшення зброї та засобів ППО.

На Запорізькому напрямку прикордонники виявили станцію радіоелектронної боротьби та вогневі позиції окупантів. Російську РЕБ “Поле-21”, яку називають “куполом проти дронів”, знищили дрони.