Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запорізький напрямок передали 500 FPV-дронів (ФОТО)

На Запорізький напрямок передали 500 FPV-дронів (ФОТО)

На Запорізький напрямок передали 500 FPV-дронів (ФОТО)

Дрони для запорізьких військових. Фото: Іван Федоров

Запоріжжя та громади Запорізької області закупили 500 безпілотників для військових. В Запорізькій ОВА оголосили черговий тендер на закупку дронів на 21 мільйон гривень.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

“500 нищівних коптерів на 60 мільйонів гривень передаємо Силам оборони на Запорізькому напрямку. FPV-дрони і коптери з термальним спостереженням підготували для наших військових разом з громадами Запорізької області”, – йдеться в повідомленні.

Запорізька ОВА оголосила ще один тендер на 21 мільйон гривень для закупки ще однієї партії безпілотників.


Як ми писали раніше, Посол США в Україні Бріджит Брінк прокоментувала останні обстріли Запоріжжя. На її думку, своєю тактикою РФ хотіла вбити рятувальників та журналістів.