Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Запорізьким військовим на гарячий напрямок передали 150 дронів та іншої техніки (ФОТО)

Запорізьким військовим на гарячий напрямок передали 150 дронів та іншої техніки (ФОТО)

Запорізьким військовим на гарячий напрямок передали 150 дронів та іншої техніки (ФОТО)

Дрони Mavic 3. Ілюстративне фото

Запорізьким та мелітопольським військовим передали техніку на Куп’янський напрямок. Серед військового спорядження: 150 дронів, РЕБ, старлінки тощо.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Запорізька 110-та окрема бригада ТрО і мелітопольський 115-й окремий батальйон ТрО захищають Україну на Куп’янському напрямку (Харківщина).

Запорізьким військовим на гарячий напрямок передали 150 дронів та іншої техніки
Військова техніка для запорізьких військових на Куп’янському напрямку. Фото: Іван Федоров

Запорізька область передала військовим таку техніку:

  • 150 FPV-дронів;
  • понад 100 безпілотників і коптерів, в тому числі термальних;
  • антидронові рушниці;
  • РЕБи;
  • старлінки.

Раніше Inform.zp.ua писав, що військовим на Запорізький напрямок передали понад 200 безпілотників та іншої техніки. Серед озброєння, зокрема дрони Mavic 3 та антидронові рушниці.

Військовим на Запорізький напрямок передали чергову партію з 500 безпілотників. Представлені різні моделі дронів: Mavic 3, Mavic 3 Enterprise, Mavic 3 Thermal, БпЛА Autel Evo MAX 4T.

Раніше Запоріжжя та громади Запорізької області закупили 500 безпілотників для військових. В Запорізькій ОВА оголосили черговий тендер на закупку дронів на 21 мільйон гривень.

Запорізька ОВА оголосила ще один тендер на 21 мільйон гривень для закупки ще однієї партії безпілотників.

Також 20 квітня Конгрес США підтримав рішення про надання пакету допомоги Україні. Для Запорізької області це означає збільшення зброї та засобів ППО.

На Запорізькому напрямку прикордонники виявили станцію радіоелектронної боротьби та вогневі позиції окупантів. Російську РЕБ “Поле-21”, яку називають “куполом проти дронів”, знищили дрони.