Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На Запорізький напрямок передали військової техніки на 30 млн гривень (ФОТО)

На Запорізький напрямок передали військової техніки на 30 млн гривень (ФОТО)

На Запорізький напрямок передали військової техніки на 30 млн гривень (ФОТО)

Фото: Іван Федоров

Дев’ять військових частин на Запорізькому напрямку отримали військову техніку на 30 млн гривень. Дрони, РЕБи, автівки тепер допомагають бійцям.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

На Запорізькому напрямку військові отримали техніку на 30 млн гривень:

  • безпілотні авіаційні комплекси
  • дрони різної модифікації (звичайні та “нічні” FPV й Mavic)
  • РЕБи (персональні й антидронові рушниці)
  • автівки для виконання бойових завдань.

Також разом із захисниками обласна влада розробляє способи модифікації наявної техніки.

“Під час поїздки привітав одну з бригад оперативного призначення з річницею створення. Вручив нагороди нашим захисникам. Почув про нагальні потреби та використання технічних приладів, закуплених коштом громад Запорізької області”, – пише Іван Федоров.


Нагадаємо, що на Запорізький напрямок передали військову техніку. Захисники отримали безпілотники, РЕБи та Mavic.

Запорізьким та мелітопольським військовим передали техніку на Куп’янський напрямок. Серед військового спорядження: 150 дронів, РЕБ, старлінки тощо.

На Запорізький напрямок передали понад 200 безпілотників та іншої техніки. Серед озброєння, зокрема дрони Mavic 3 та антидронові рушниці.

Військовим на Запорізький напрямок передали чергову партію з 500 безпілотників. Представлені різні моделі дронів: Mavic 3, Mavic 3 Enterprise, Mavic 3 Thermal, БпЛА Autel Evo MAX 4T.

Раніше Запоріжжя та громади Запорізької області закупили 500 безпілотників для військових. В Запорізькій ОВА оголосили черговий тендер на закупку дронів на 21 мільйон гривень.

Запорізька ОВА оголосила ще один тендер на 21 мільйон гривень для закупки ще однієї партії безпілотників.