Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Погода у Запоріжжі: синоптики попереджають про дощі та похолодання

Погода у Запоріжжі: синоптики попереджають про дощі та похолодання

Погода у Запоріжжі: синоптики попереджають про дощі та похолодання

Фото: Depositphotos

Сьогодні, 7 травня, повітряна маса із півночі зумовить зниження температури повітря у західних, північних областях до +16+20 градусів. У Запоріжжі та на решті території України тепла погода ще затримається.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Холодний атмосферний фронт, який перетинатиме територію України, 7-го травня принесе дощі з грозами. Хіба що в Криму та Приазов’ї опади малоймовірні.

Південно-західний та західний вітер буде поривчастим, часом навіть із штормовими поривами до 15-20 метрів за секунду.

Надалі повітря буде в Україні скрізь свіжим, вдень +14+20 градусів, а всередині тижня можливі заморозки.

Нагадаємо, потужна магнітна буря накриє Землю вже сьогодні, на Великдень. Вона “штормитиме” не один день. Запоріжці можуть відчувати втому та головний біль.

Люди, які залежні від погоди, можуть відчувати головний біль, втому, дратівливість, проблеми зі сном, біль у м’язах і суглобах, погіршення настрою, загострення хронічних захворювань.

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.