Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Землю накрила потужна магнітна буря: названо небезпечні дні для запоріжців

Землю накрила потужна магнітна буря: названо небезпечні дні для запоріжців

Землю накрила потужна магнітна буря: названо небезпечні дні для запоріжців

Ілюстративне фото

Сьогодні, 1 травня 2024 року, Землю накрила досить потужна магнітна буря. Завтра та післязавтра – 2 та 3 травня – магнітні бурі продовжаться, але вони будуть не надто сильними.

Про це повідомляє сайт “Метеоагент”.

Водночас прогноз постійно оновлюється, тож не виключено, що можуть бути деякі зміни.

Магнітні бурі можуть мати вплив на самопочуття людини. Це може бути головний біль, безсоння, втома, роздратованість та зміни в емоційному стані.

Деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.