Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » Погода в Запорожье: синоптики предупреждают о дождях и похолодании

Погода в Запорожье: синоптики предупреждают о дождях и похолодании

Погода в Запорожье: синоптики предупреждают о дождях и похолодании

Фото: Depositphotos

Сьогодні, 7 травня, повітряна маса із півночі зумовить зниження температури повітря у західних, північних областях до +16+20 градусів. У Запоріжжі та на решті території України тепла погода ще затримається.

Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Холодний атмосферний фронт, який перетинатиме територію України, 7-го травня принесе дощі з грозами. Хіба що в Криму та Приазов’ї опади малоймовірні.

Південно-західний та західний вітер буде поривчастим, часом навіть із штормовими поривами до 15-20 метрів за секунду.

Надалі повітря буде в Україні скрізь свіжим, вдень +14+20 градусів, а всередині тижня можливі заморозки.

Нагадаємо, потужна магнітна буря накриє Землю вже сьогодні, на Великдень. Вона “штормитиме” не один день. Запоріжці можуть відчувати втому та головний біль.

Люди, які залежні від погоди, можуть відчувати головний біль, втому, дратівливість, проблеми зі сном, біль у м’язах і суглобах, погіршення настрою, загострення хронічних захворювань.

Нагадаємо, деякі дослідження підтверджують зв’язок між магнітними бурями та самопочуттям, в той час, як інші намагаються розуміти ці зв’язки краще. В будь-якому випадку, індивідуальна реакція на магнітні бурі може відрізнятися, тому важливо приділяти увагу власному самопочуттю.

Нагадаємо, протягом минулого тижня екологи виявили перевищення концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі Запоріжжя. Деякі з них перевищували норму в декілька разів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, екологи зробили приблизний розрахунок збитків навколишньому середовищу після російського обстрілу Дніпровської ГЕС. Шкода за засмічення землі та ґрунтів складає майже 168 млн.