Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Політика » Іван Федоров представив команду заступників: хто керуватиме у Запорізькій ОВА

Іван Федоров представив команду заступників: хто керуватиме у Запорізькій ОВА

Іван Федоров представив команду заступників: хто керуватиме у Запорізькій ОВА

Іван Федоров (Фото:IMAGO/Revierfoto via Reuters)

Стало відомо, хто зайняв вакантні посади та буде керувати у Запорізькій обласній військовій адміністрації. Оприлюднена команда заступників голови ЗОВА.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Вакантні посади заступників голови Запорізької обласної державної адміністрації зяйняли: Наталія Будяк, Михайло Семікін та Олександр Щербаков.

Наталія Будяк буде керувати напрямки медицини, соціального захисту та підтримки ветеранів війни.

Михайло Семікін та Олександр Щербаков – два заступники, які працювали у Мелітопольській міській раді і, які не полишали своїх обов’язків навіть після початку повномасштабного вторгнення.

Відповідальність Михайла Семікіна – опікуватись освітою, культурою та патріотичним вихованням.

Олександр Щербаков – в його обов’язках комунікація з військовими та організація військової допомоги.

Продовжать працювати за своїми напрямками Руслан Мовчан та Євген Мироненко.

Нагадаємо, у Запоріжжі завершили деякі тендери на закупівлю військової техніки. Так на Запорізький напрямок незабаром передадуть обладнання на 162 млн гривень.

В західній частині Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового. Російські джерела стверджують про просування їхніх військ.

Сполучені Штати надали Україні довгоочікувані далекобійні ракети ATACMS. Військовий історик та професор Андрій Харук пояснив, як ці ракети можуть змінити обстановку на полі бою на Запорізькому фронті.

На Запорізькому напрямку пілоти БПЛА зірвали штурм росіян. Вони використовували дрони оснащені вибухівкою для атак по позиціях окупантів.

На заході Запорізької області тривають позиційні бої, але ніяких підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було. Позиційні бої тривали поблизу Роботино і Вербового.

Українські військові нанесли удар по залізничному мосту в Запорізькій області на заході від Мелітополя. Так вони перерізали логістику окупантів.

За словами Головнокомандувача ЗСУ, на Запорізькому напрямку ситуація залишається напруженою. Російські війська намагаються наступати, проте успіху не мають.

На Запорізькому напрямку прикордонники знищили російську техніку. Дрон-камідзе залетів та ліквідував БТ-ЛБ окупантів.