Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Де проходять бойові дії на фронті в Запорізькій області (КАРТА)

Де проходять бойові дії на фронті в Запорізькій області (КАРТА)

Де проходять бойові дії на фронті в Запорізькій області (КАРТА)

На заході Запорізької області тривають позиційні бої, але ніяких підтверджених змін на лінії фронту в цьому районі зафіксовано не було. Позиційні бої тривали поблизу Роботино і Вербового.

Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW).

28 квітня голова окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо заявив, що російські війська нещодавно просунулися в районі Роботино.

Російський військовий блогер також підтвердив твердження, що українські війська нещодавно посилили обстріли західної частини Запорізької області.

Що відомо про ситуацію на Запорізькому напрямку:

На Запорізькому напрямку прикордонники знищили російську техніку. Дрон-камідзе залетів та ліквідував БТ-ЛБ окупантів.

На Запорізькому напрямку ситуація залишається напруженою. Російські війська намагаються наступати, проте успіху не мають.

Українські військові нанесли удар по залізничному мосту в Запорізькій області на заході від Мелітополя. Так вони перерізали логістику окупантів.