Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Аналітики ISW показали, де відбуваються бої в Запорізькій області

Аналітики ISW показали, де відбуваються бої в Запорізькій області

Аналітики ISW показали, де відбуваються бої в Запорізькій області

Карта: ISW

В західній частині Запорізької області тривали позиційні бої поблизу Роботино і Вербового. Російські джерела стверджують про просування їхніх військ.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Колаборант Володимир Рогов заявив, що російські війська просунулися на глибину до кілометра в районі Роботино, хоча ISW не отримала візуального підтвердження цієї заяви.

Що відомо про ситуацію на Запорізькому фронті:

Російські військові 514 разів ударили по Запорізькій області за минулу добу. Під ворожим вогнем перебували 6 населених пунктів.

23 квітня Уряд виділив додаткові 8 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд в регіонах. Загалом від початку 2024 року на оборонні споруди спрямували 38 млрд гривень.