Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Уряд виділив додаткові кошти на оборонні споруди в Запорізькій області

Уряд виділив додаткові кошти на оборонні споруди в Запорізькій області

Уряд виділив додаткові кошти на оборонні споруди в Запорізькій області

Траншеї. Фото: Міноборони

Сьогодні, 23 квітня, Уряд виділив додаткові 8 млрд гривень на будівництво фортифікаційних споруд в регіонах. Загалом від початку 2024 року на оборонні споруди спрямували 38 млрд гривень.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Наше завдання – створити надійний оборонний вал, що захистить наших воїнів та дасть більше переваги нашій армії на полі бою”, – каже Прем’єр-міністр України.

На фортифікаційні споруди в регіонах, зокрема й Запорізькій області, за 2024 рік виділили  38 млрд гривень. Сьогодні Кабмін спрямував додаткові 8 млрд гривень на оборону.

“Маємо важливі результати. Палата представників Конгресу схвалила законопроект про допомогу Україні. Майже 61 млрд доларів, з яких 49,9 млрд – це видатки на оборону. Отримали запевнення про те, що проект закону швидко пройде через Сенат, буде підписаний і набуде чинності”, — доповнює очільник Уряду.


Як ми писали раніше, на територію Запорізької області виділили понад 1,3 мільярди гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Їх будують, як військові, так і цивільні підрядники.

Нагадаємо, що у прифронтовій Запорізькій області тривають роботи з будівництва фортифікаційних споруд і збільшення кількості мобільних вогневих груп. В цьому допомагають два регіони України.

“Одна основна задача цього будівництва — щоб наші військові відчували себе трохи спокійніше, що в будь-якому випадку все буде готове до різноманітних подій. Але це точно не означає, що хтось збирається відступати”, – зазначив Федоров.

За його словами, будівництво ведеться зранку і продовжується пізно ввечері. Деякі роботи проводяться навіть вночі.