Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Іван Федоров: У Запоріжжі буде 7 підземних шкіл

Іван Федоров: У Запоріжжі буде 7 підземних шкіл

Іван Федоров: У Запоріжжі буде 7 підземних шкіл

Фото: Іван Федоров

7 підземних шкіл у Запорізькій області вже в роботі. Безпечні навчальні простори планується побудувати як у Запоріжжі, так і в громадах Запорізького району.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Наразі всі проєкти пройшли експертизу. По чотирьох школах вже провели тендери і розпочинаються роботи.

На пʼять підземних шкіл виділено понад 480 млн грн державної субвенції та співфінансування з обласного і міського бюджетів.

Ведуться перемовини з Міністерством освіти і науки України та міжнародними партнерами про фінансування будівництва ще двох закладів.

Раніше ми писали, що родини, які мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.