Мы в соцсетях
INFORM.ZP.UA – это информационный портал и сайт новостей города Запорожья. Каждый день мы рассказываем главные и свежие новости политики, экономики, культуры, криминал, происшествия, спорта Запорожья и Украины. Фото и видео репортажи за сегодня. Онлайн актуальные и последние новости Запорожья и Запорожской области за день. Информация и персоны Запорожья. INFORM.ZP.UA публикует статьи запорожских журналистов, расследования и честную аналитику. Мы очень ценим наших читателей и отбираем и размещаем для них самую важную информацию о событиях города Запорожья и области.
----:--
Мы в соцсетях
Головна » Общество » Иван Федоров: В Запорожье будет 7 подземных школ

Иван Федоров: В Запорожье будет 7 подземных школ

Иван Федоров: В Запорожье будет 7 подземных школ

Фото: Іван Федоров

7 підземних шкіл у Запорізькій області вже в роботі. Безпечні навчальні простори планується побудувати як у Запоріжжі, так і в громадах Запорізького району.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Наразі всі проєкти пройшли експертизу. По чотирьох школах вже провели тендери і розпочинаються роботи.

На пʼять підземних шкіл виділено понад 480 млн грн державної субвенції та співфінансування з обласного і міського бюджетів.

Ведуться перемовини з Міністерством освіти і науки України та міжнародними партнерами про фінансування будівництва ще двох закладів.

Раніше ми писали, що родини, які мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.