Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Відпочинок » Як запоріжцям отримати путівку до дитячого табору через “єОздоровлення”: інструкція

Як запоріжцям отримати путівку до дитячого табору через “єОздоровлення”: інструкція

Як запоріжцям отримати путівку до дитячого табору через “єОздоровлення”: інструкція

Ілюстративне фото

Родини, що мають дітей з вразливих категорій можуть отримати кошти на путівку до дитячого табору. Для цього достатньо скористатись програмою “єОздоровлення”.

Про це повідомляє Уряд online.

Цьогоріч за програмою “єОздоровлення” отримати безоплатні путівки зможуть:

  • діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;
  • діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

Як скористатися програмою?

  • Крок 1. Отримати сповіщення в Дії, застосунку “ПриватБанку” або від працівників соцзахисту. Або перевірити, чи має родина право скористатися програмою за посиланням.
  • Крок 2. Відкрити картку зі спеціальним режимом використання для програми “єОздоровлення” у відділенні “ПриватБанку”.
  • Крок 3. Отримати кошти на карту, 15 890 грн на одну дитину. Кошти нараховуються для всіх дітей у сім’ї віком 7-18 років, які мають право скористатися програмою.
  • Крок 4. Обрати заклад зі списку тих, що долучилися до програми.
  • Крок 5. Забронювати путівку. Для цього потрібно звернутися до керівника обраного закладу, щоб він/вона надали згоду і підтвердили, що заклад може прийняти дитину.
  • Крок 6. Після приїзду дитини до закладу розрахуватися за путівку карткою.

Нагадаємо, що діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.