Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі від російських обстрілів загинуло 19 дітей: вшанували пам’ять (ФОТО)

У Запоріжжі від російських обстрілів загинуло 19 дітей: вшанували пам’ять (ФОТО)

У Запоріжжі від російських обстрілів загинуло 19 дітей: вшанували пам’ять (ФОТО)

Фото: Іван Федоров

Сьогодні, 4 червня, День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії рф. Понад 540 дітей загинули внаслідок російських обстрілів, 19 з них – у Запоріжжі.

Секретарка Запорізької міської ради написала, що в Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих дітей.

В рамках всеукраїнської акції “Голоси дітей”, яку започаткувала перша леді Олена Зеленська, в Запоріжжі на бульварі Марії Приймаченко повісили срібні дзвіночки. Вони символізують голоси дітей.

“Я – мама. І перше, про що я думаю кожну тривогу, кожну атаку – чи в безпеці моя дитина. І так живе кожна родина вже два з половиною роки”, – пише Регіна Харченко.

У Запоріжжі вшанували пам'ять загиблих від обстрілів дітей
Фото: Регіна Харченко

До акції долучився очільник Запорізької ОВА Іван Федоров та написав у Telegram-каналі:

“19 дітей у Запорізькій області загинули від обстрілів, десятки – незаконно депортовані на територію росії, понад сотню – поранені, тисячі – втратили дім. Всі вони мріяли про майбутнє, сповнене радості, сміху та щастя. Але російська агресія зруйнувала мрії та долі українських дітей. Діти війни пережили те, чого не можна побажати жодній людині на нашій планеті”.


Як ми писали раніше, 3 червня до Запоріжжя завітав чотирилапий сапер – Пес Патрон. Захід приурочений до Дня захисту дітей.

В Запоріжжі 105 учнів міських шкіл отримали планшети від ПриватБанку. Проте запоріжці обурилися через стан техніки, яку видали дітям для навчання.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.