Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі міська рада видала дітям пошкоджені планшети: що відомо

У Запоріжжі міська рада видала дітям пошкоджені планшети: що відомо

У Запоріжжі міська рада видала дітям пошкоджені планшети: що відомо

Фото: Регіна Харченко

У Запоріжжі 105 учнів міських шкіл отримали планшети від ПриватБанку. Проте запоріжці обурилися через стан техніки, яку видали дітям для навчання.

До Дня захисту дітей запорізькі школярі отримали техніку. Про це секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко написала в Telegram-каналі.

“Сьогодні 105 учнів запорізьких шкіл отримали планшети від Південно-Східного макрорегіонального управління ПриватБанку до Дня захисту дітей. Особисто дякую за подарунок, який допоможе школярам у навчанні!”, – йдеться в повідомлені.

Проте в мережі містяни почали писати, що стан гаджетів був незадовільний. Планшети були уживані, старої моделі та на них нібито неможливо завантажити додатки.

У Запоріжжі міська рада видала дітям пошкоджені планшети
Фото: Регіна Харченко

Після чого, 2 червня, Регіна Харченко зробила новий допис. Посадовиця написала, що від скандалу вона почувається “не дуже добре”. За словами секретарки Запорізької міської ради цими гаджетами користувалися співробітники банку і техніка пройшла перевірку на справність.

“Про стан техніки попередньо говорили з батьками. Та заручилися їхньою згодою і обіцянками розʼяснити дітям, що планшети є вживаними та подарованими для навчання.

Проігнорувати цю ситуацію не можу. Бо особисто вручала пакунки з думкою про те, що діти отримають техніку для навчання. І мені від цього не дуже добре”, – пише Регіна Харченко.

Нижче посадовиця зробила опитування: “Громадо, чи потрібні нам такі акції?”. На запитання 81% містян відповіли “Так, потрібні, бо це допомога”.


Як ми писали раніше, в Запоріжжі жінка, яка обіймала посаду землевпорядника, за 50 тисяч доларів хотіла віддати землю під будівництво спортивного комплексу. Вона взяла на себе обов’язки “вирішити питання” з міською радою.

В мережі з’явилося відео, як в Запоріжжі на проспекті Соборному замінюють тротуарну плитку. Містяни обурилися, адже ці кошти могли піти на потреби захисників та фортифікації.