Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Пес Патрон завітав до дітей в Запоріжжі (ФОТО)

Пес Патрон завітав до дітей в Запоріжжі (ФОТО)

Пес Патрон завітав до дітей в Запоріжжі (ФОТО)

Пес Патрон в Запоріжжі. Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Сьогодні, 3 червня, до Запоріжжя завітав чотирилапий сапер – Пес Патрон. Захід приурочений до Дня захисту дітей.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Запорізької області.

До Запоріжжя завітав відомий український помічник рятувальників Пес Патрон. Разом з працівниками обласного ДСНС він розповідав дітям про правила протимінної безпеки. Дітям також подарували солодкі подарунки.

На зустріч з Псом Патроном також завітали вихованці дитячого будинку сімейного типу. Діти вже тривалий час є шанувальниками пухнастої зірки.

“На згадку про знайомство зі славетним песиком вихованці дитячого будинку продекламували вірш про робочі будні пса-сапера та особливості його професії, який написали усією родиною”, – повідомляють в ДСНС Запорізької області.


Нагадаємо, що в Запоріжжі 105 учнів міських шкіл отримали планшети від ПриватБанку. Проте запоріжці обурилися через стан техніки, яку видали дітям для навчання.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.