Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі запрацював центр для вразливих: які послуги там надають (ФОТО)

У Запоріжжі запрацював центр для вразливих: які послуги там надають (ФОТО)

У Запоріжжі запрацював центр для вразливих: які послуги там надають (ФОТО)

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі запрацював центр допомоги вразливим категоріям населення. В закладі фахівці надають психологічну, соціальну та юридичну допомогу.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

У Запоріжжі відкрили інтегрований центр для вразливих категорій населення. Приміщення для центру надала в оренду міська влада за символічну вартість. Засновником проєкту допомоги є благодійна організація “Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя”.

“У нас є певна база родин, які до нас зверталися, і які потребують підтримки. Також ми тісно співпрацюємо з міським та обласним департаментами соціального захисту населення, службою у справах дітей та іншими неурядовими організаціями, які опікуються родинами, які опинились у складних життєвих обставинах, вимушеними переселенцями, сім’ями ветеранів тощо”, – каже голова організації Ірина Дорошенко.

В закладі фахівці надають психологічну, соціальну та юридичну допомогу. Одночасно центр підтримки зможе прийняти до 30 осіб. Дізнатись подробиці про роботу центру можна за номером: 0 800 400 567.


Раніше ми писали, що сьогодні, 3 червня, до Запоріжжя завітав чотирилапий сапер – Пес Патрон. Захід приурочений до Дня захисту дітей.

У Запоріжжі 105 учнів міських шкіл отримали планшети від ПриватБанку. Проте запоріжці обурилися через стан техніки, яку видали дітям для навчання.

Діти з родин ВПО Бердянської громади можуть поїхати на відпочинок в Яремче. Оздоровлення в санаторії для малечі будет безкоштовне.

Оздоровчий комплекс “Артек” видав 853 путівки на відпочинок дітей. Запорізька область стала лідером та надала можливість для оздоровлення 130 дітям.

132 дитини із Запорізької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на оздоровлення в дитячий табір “Артек”.

У Запоріжжі з метою надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей надається матеріальна допомога. На родину можна отримати 5000 тис грн.