Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 826-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

826-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

826-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 826-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 29 травня.

В західній частині Запорізької області тривають позиційні бої в районі Роботино, Малої Токмачки і Малих Щербаків.

Де просуваються росіяни на Запорізькому фронті (КАРТА)
Карта: ISW

Відтепер інформація із застосунку “Резерв+” буде вважатися юридичним документом з такою ж силою, як і паперовий військовий квиток або приписне свідоцтво.

Мешканці Запоріжжя можуть повідомляти про пошкодження або руйнування житла внаслідок військової агресії з боку РФ до міжнародного Реєстру збитків за допомогою застосунку чи порталу «Дія».

У разі надсилання повістки поштою у запоріжців є 14 днів від моменту підписання повістки, щоб з’явитися до ТЦК.