Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Вручення повістки поштою: скільки днів дають запоріжцям, щоб з’явитися до ТЦК

Вручення повістки поштою: скільки днів дають запоріжцям, щоб з’явитися до ТЦК

Вручення повістки поштою: скільки днів дають запоріжцям, щоб з’явитися до ТЦК

Мобілізація в Україні

У разі надсилання повістки поштою у запоріжців є 14 днів від моменту підписання повістки, щоб з’явитися до ТЦК.

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів адвокат Андрій Приходько.

“Ви повинні з’явитися до ТЦК не пізніше, ніж за 14 днів. Фактично, в особи є 14 днів від моменту, коли повістка була відправлена, і до моменту, коли ви повинні з’явитися. Бо зараз є ситуації, коли повістки виписують “на вже”. Наприклад, до вас підійшли, і кажуть, щоб ви вже проїхали до ТЦК. Але у вас повинен бути оцей розрив 14 днів для того, щоб попередили рідних, близьких чи роботодавців. Але важливо пам’ятати, що ці 14 днів вираховуються не від моменту отримання повістки, а від  моменту її відправлення чи підписання. Тому тут потрібно бути уважними”, – каже адвокат.

Нагадаємо, нещодавно в Україні запрацював мобільний застосунок «Резерв+», де військовозобов’язані можуть оновити свої дані. Що треба знати запоріжцям?

Скоро застосунок «Резерв+» буде доступний за кордоном.

Раніше Міністерство оборони України представило мобільний застосунок «Резерв+», через який військовозобов’язані можуть оновити облікові дані – номер телефону, адресу проживання та адресу електронної пошти. Застосунок доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня – у день набуття чинності нових норм закону про мобілізацію.

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через повномасштабне вторгнення РФ. Призову підлягають військовозобов’язані чоловіки від 18 до 60 років, які отримують повістки.

Раніше ми писали, що на заході Запорізької області тривали позиційні бої, але ніяких змін на лінії фронту в цьому районі не відбулося. Російські війська проводили наступальні операції.

Що відбувається на Запорізькому фронті:

Впродовж доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 7 населених пунктів.

За два роки Росія пошкодила понад 11 тисяч цивільних будинків на підконтрольній території Запорізької області. До кінця року у Запоріжжі відбудують 12 будинків.

Міністерство оборони РФ повідомило про взяття під контроль населеного пункту Роботине Запорізької області, а також сіл Глибоке та Лук’янці у Харківській області. Українські військові відповіли.

У ніч на 14 травня російські війська атакували Україну безпілотниками типу Shahed та балістичною ракетою “Іскандер-М”. Сили протиповітряної оборони збили усі 18 запущених “Шахедів”, у тому числі – у Запорізькій області.