Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці вимагають повернути полонених військових: мирний пікет (ФОТО)

Запоріжці вимагають повернути полонених військових: мирний пікет (ФОТО)

Запоріжці вимагають повернути полонених військових: мирний пікет (ФОТО)

Мирний пікет на підтримку полонених військових в Запоріжжі 12.05.24. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі сьогодні, 12 травня, пройшов мирний пікет на підтримку полонених військових бригади “Азов”. На майдані Героїв зібралося близько 100 активістів.

Про це повідомило “Суспільне”.

На майдані Героїв в Запоріжжі члени родин та близькі полонених військових “Азову” влаштували мирний пікет. Близько ста людей стояли з плакати та скандували “Не мовчи, полон вбиває”. Машини, які проїжджали проспектом підтримали акцію гудками. Учасники пікету запалили димові шашки в кольорах Прапору України.

Запорізька волонтерка Марія Куріпко також долучилася до пікету. Пізніше дівчина виставила допис, де зазначила:

“Якщо я можу щось робити, я буду це робити, бо я тут, жива, маю що їсти, маю де спати, маю роботу та можу навіть сміятися. Вони боролися за нас, а тепер ми боремося за їх свободу!”.


Нагадаємо, у Запоріжжі 3 лютого на Майдані Героїв містяни влаштували акцію на підтримку полонених захисників Маріуполя. До заходу долучилися близько 200 людей.

У Запоріжжі влаштували акцію на підтримку полонених захисників України. До всеукраїнської акції “Не мовчи! Полон вбиває” під стінами Запорізької обласної адміністрації долучилися понад 100 містян.

У Запоріжжі вшосте відбулася акція за право на демобілізацію військових. Під стінами обласної адміністрації зібралися рідні військових, які вже понад півтора року перебувають на фронті.

23 грудня у Запоріжжі вже проходив мирний пікет за демобілізацію військових після 18 місяців служби.

Владлена Манько вдало поєднує блогерство та волонтерську діяльність. За постами з подорожей та тематичних фотосесій одразу йдуть повідомлення про черговий збір грошей на потреби військових. Владлена розповіла Inform.zp.ua про волонтерство та про зв’язок з родинами військових “Азову”.