У Запоріжжі сьогодні, 3 лютого, на Майдані Героїв містяни влаштували акцію на підтримку полонених захисників Маріуполя. До заходу долучилися близько 200 людей.
Про це повідомляє “Суспільне. Запоріжжя”.
В заході “Не мовчи! Полон вбиває!” взяли рідні та близькі українських полонених.
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/cec5df8a21907568.jpg)
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/a920a040496cef79.jpg)
![](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/37d15d10718ecd78.jpg)
Раніше Inform.zp.ua писав, що 28 січня, у Запоріжжі вшосте відбулася акція за право на демобілізацію військових. Під стінами обласної адміністрації зібралися рідні військових, які вже понад півтора року перебувають на фронті.