Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » У Запоріжжі запрацював новий центр реабілітації для військових

У Запоріжжі запрацював новий центр реабілітації для військових

У Запоріжжі запрацював новий центр реабілітації для військових

Ілюстративне фото

У Запоріжжі від сьогодні, 1 травня, запрацював новий реабілітаційний простір для військових. У центрі ветеранам надають медичну та психологічну допомогу, а також підтримку родинам військових.

Про це повідомила Запорізька міська рада.

У Запоріжжі почали реалізувати проєкт “Реабілітаційний простір ветеранів українського війська “Блокпост”. У цьому центрі ветеранам та їх родинам надають послуги з спортивної реабілітації, психологічної підтримки, соціалізації та створення власних стартапів. Також фахівці будуть впроваджувати заняття з подолання посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Звернутися до реабілітаційного простору ветеранів можуть ветерани, які захищають нашу країну з 2014 року. Більше інформації можна отримати за посиланням.


Нагадаємо, представники ВООЗ відвідали Запорізьку область, щоб зрозуміти потреби прифронтового регіону та скоригувати плани допомоги. У Запоріжжі планується відкриття нового реабілітаційного центру.

У Запоріжжі планують створити сучасний реабілітаційний центр для військових та цивільних людей. Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров після зустрічі з міністром охорони здоровʼя.

У Запоріжжі розпочав роботу перший реабілітаційний центр для військових. Влада планує в цьому році відкрити центр ще й для цивільних, які постраждали від війни.

Потреба у донорській крові для військових на фронті залишається високою. У Запоріжжі охочі також можуть записатися на донацію.

За даними ДонорUА, у запорізькому центрі є потреба в таких групах крові:

  • перша негативна;
  • друга негативна;
  • третя негативна;
  • четверта негативна.