Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі відкриється новий реабілітаційний центр

У Запоріжжі відкриється новий реабілітаційний центр

У Запоріжжі відкриється новий реабілітаційний центр

Медицина

Представники ВООЗ відвідали Запорізьку область, щоб зрозуміти потреби прифронтового регіону та скоригувати плани допомоги. У Запоріжжі планується відкриття нового реабілітаційного центру.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації. 

Голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров разом з профільними спеціалістами регіону розповів про роботу медзакладів області та нагальні питання, що потребують особливої уваги. 

Очільник регіону наголосив на необхідності забезпечення доступу до медичної допомоги населення в умовах війни. 

Радниця голови ЗОДА Наталія Будяк зауважила, що сьогодні послуги з реабілітації є лише у відповідних відділеннях медичних установ. Вона наголосила – необхідно створити у Запоріжжі повноцінний реабілітаційний центр, який надаватиме комплексну допомогу як військовим, так і цивільним.

Представники ВООЗ в Україні запевнили, що й надалі  співпрацюватимуть з регіоном та закриватимуть «гострі» потреби населення.

Також представники ВООЗ відвідали медичні заклади Запоріжжя та області, щоб визначитися з потребами установ та надати їм необхідні ресурси.

Нагадаємо, запоріжцям на гемодіалізі допоможуть фінансово. У квітні цього року таку допомогу у розмірі 3744 грн отримують 149 осіб, які знаходяться на програмному гемодіалізі, з них 1 дитина.

З бюджету Запорізької міської територіальної громади на це спрямовано понад 557 тис грн.

У Запоріжжі передбачена адресна цільова допомога особам, які знаходяться на програмному гемодіалізі та самостійно здійснюють проїзд до лікувальних закладів для проходження гемодіалізу.

Нагадаємо, запоріжці, які потребують дороговартісного лікування, можуть отримати матеріальну допомогу. Цього року на лікування запоріжців вже було надано 2 млн грн.