Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці отримають адресну грошову допомогу на лікування

Запоріжці отримають адресну грошову допомогу на лікування

Запоріжці отримають адресну грошову допомогу на лікування

Ілюстративне фото

Запоріжцям на гемодіалізі допоможуть фінансово. У квітні цього року таку допомогу у розмірі 3744 грн отримують 149 осіб, які знаходяться на програмному гемодіалізі, з них 1 дитина.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

З бюджету Запорізької міської територіальної громади на це спрямовано понад 557 тис грн.

У Запоріжжі передбачена адресна цільова допомога особам, які знаходяться на програмному гемодіалізі та самостійно здійснюють проїзд до лікувальних закладів для проходження гемодіалізу.

Нагадаємо, запоріжці, які потребують дороговартісного лікування, можуть отримати матеріальну допомогу. Цього року на лікування запоріжців вже було надано 2 млн грн.