Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » Як виглядає перший реабілітаційний центр для військових у Запоріжжі (ФОТО)

Як виглядає перший реабілітаційний центр для військових у Запоріжжі (ФОТО)

Як виглядає перший реабілітаційний центр для військових у Запоріжжі (ФОТО)

Фото: ЗОВА

У Запоріжжі розпочав роботу перший реабілітаційний центр для військових. Влада планує в цьому році відкрити центр ще й для цивільних, які постраждали від війни.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

На сьогодні в новому реабілітаційному центрі на терапії перебувають 25 захисників. Їм надають реабілітаційні процедури та психологічну допомогу.

“План команди Запорізької області на 2024 рік – відкрити сучасний реабілітаційний центр як для військових та їхніх родин, так і для цивільних, які постраждали від російської агресії”, – пише Іван Федоров.


Нагадаємо, що лютому планували відкрити центр реабілітації для військових та членів їхніх сімей у Запоріжжі.