Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Сучасний центр реабілітації хочуть створити у Запоріжжі

Сучасний центр реабілітації хочуть створити у Запоріжжі

Сучасний центр реабілітації хочуть створити у Запоріжжі

Реабілітація військових. Ілюстративне фото

У Запоріжжі планують створити сучасний реабілітаційний центр для військових та цивільних людей.

Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров після зустрічі з міністром охорони здоровʼя.

Планується, що в такому реабілітаційному центрі зможуть отримувати допомогу понад 2500 військових і цивільних людей на рік.

Нагадаємо, міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко та представники Запоріжжя й області відвідали відділення військово-лікарської комісії.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі розпочав роботу перший реабілітаційний центр для військових. Влада планує в цьому році відкрити центр ще й для цивільних, які постраждали від війни.