Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Онлайн шлюб у «Дії»: послуга буде доступна запоріжцям

Онлайн шлюб у «Дії»: послуга буде доступна запоріжцям

Онлайн шлюб у «Дії»: послуга буде доступна запоріжцям

Портал “Дія”

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував запуск можливості одружитися онлайн. Така послуга буде доступна і запоріжцям.

Про це він написав у соцмережах.

На сьогодні сервіс онлайн-шлюбу в порталі “Дія” дозволяє подати заявку на державну реєстрацію шлюбу та одразу обрати місце, час, формат та зал, де відбудеться церемонія.

Весь процес займає менше 15 хвилин і сервіс доступний дорослим громадянам України, які мають електронний підпис.

Окрім онлайн-сервісу подання заяви на одруження, портал “Дія” також планує запустити сервіс онлайн-шлюбу за допомогою відеозв’язку. Цей сервіс включатиме кілька кроків перевірки безпеки. Він дозволить одружитися дистанційно.

Нагадаємо, до Міжнародного дня культурних пам’яток і визначних місць, Міністерство культури та інформаційної політики запустило флешмоб “Місяць селфі з пам’ятками”. Його мета – підвищити знання українців про культурні пам’ятки в їхніх містах. Запоріжців закликають долучитися.

Нагадаємо, запорізька молодь має можливість взяти участь у цікавих дискусіях, поділитися своїми ідеями та отримати новий досвід.

Нагадаємо, у Запоріжжі продовжено співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Тож у місті побудують нові укриття та освітні простори.

Облаштування укриттів у навчальних закладах, цифрові освітні центри, мультифункціональний хаб, центри психосоціальної підтримки – це результат співпраці з ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, у Запоріжжі родинам ВПО та місцевим мешканцям видають гуманітарну допомогу. Відповідні категорії населення мають змогу отримати продуктові набори.

Нагадаємо, що на території Запорізької області нині зареєстровано 228,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це переважно ВПО із Донецької, в тому числі з Маріуполя, з Херсонської та Харківської областей.

Через застосунок “Дія” тепер можна подати заяву про оформлення довідки переселенця на всіх членів сім’ї, які покинули дім через війну разом із вами. Також можна оформити виплати на дітей, які народилися вже після переміщення.

Держава запровадила програму компенсацій роботодавцям, які працевлаштовують за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.