Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці зможуть оформити виплати ВПО та довідку у “Дії”: як це зробити

Запоріжці зможуть оформити виплати ВПО та довідку у “Дії”: як це зробити

Запоріжці зможуть оформити виплати ВПО та довідку у “Дії”: як це зробити

“Дія”

Після оновлення застосунку “Дія” стало можливим оформити довідку ВПО і грошову допомогу відразу на всю сім’ю в одній заяві.

Про це повідомили в Мінреінтеграції.

Через застосунок “Дія” тепер можна подати заяву про оформлення довідки переселенця на всіх членів сім’ї, які покинули дім через війну разом із вами. Також можна оформити виплати на дітей, які народилися вже після переміщення.

Як подати заяву:

• Зайдіть у застосунок Дія та оновіть його.

• Натисніть «Сервіси» – «Отримати довідку ВПО».

• Вкажіть адресу фактичного місця проживання та підтвердьте геолокацію.

• Введіть дані членів сім’ї.

• Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу.

• Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреба в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарній допомозі), і залиште контактні дані.

Довідка ВПО зʼявиться у застосунку поряд з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на вказану банківську картку за всіх членів сім’ї.

Цей сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки внутрішньо переміщеної особи. Люди, які виїхали за кордон або перебувають на ТОТ, не можуть отримати довідку ВПО і грошову допомогу.

Як писав раніше Inform.zp.ua, держава запровадила програму компенсацій роботодавцям, які працевлаштовують за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.