Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі родини з дітьми можуть отримати гуманітарну допомогу: як зареєструватися

У Запоріжжі родини з дітьми можуть отримати гуманітарну допомогу: як зареєструватися

У Запоріжжі родини з дітьми можуть отримати гуманітарну допомогу: як зареєструватися

Гуманітарна допомога. Ілюстративне фото

У Запоріжжі родинам ВПО та місцевим мешканцям видають гуманітарну допомогу. Відповідні категорії населення мають змогу отримати продуктові набори.

Про це повідомив Благодійний Фонд “Розвиток нашого міста”.

Сто родин можуть отримати продуктові набори від британської організації “The Eneida Foundation”. Щоб отримати допомогу треба відповідати одній з цих категорій:

  • Родини ВПО матері – одиначки з дітьми до 14 років з довідками переселенців від 2023-2024рр.;
  • Родини ВПО, де є діти загиблих героїв або безвісті зниклих;
  • Місцеві родини, де є діти загиблих або безвісті зниклих Героїв.

Громадянам треба зареєструватися на допомогу у формі за посиланням.

Дата: 24 квітня з 11:00 до 15:00.

Адреса: зупинка Уральські казарми, вул. Фортечна, 88А (вивіска Пункт Незламності та “Happy kids”).


Нагадаємо, що на території Запорізької області нині зареєстровано 228,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це переважно ВПО із Донецької, в тому числі з Маріуполя, з Херсонської та Харківської областей.

Через застосунок “Дія” тепер можна подати заяву про оформлення довідки переселенця на всіх членів сім’ї, які покинули дім через війну разом із вами. Також можна оформити виплати на дітей, які народилися вже після переміщення.

Держава запровадила програму компенсацій роботодавцям, які працевлаштовують за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.