Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Селфі з пам’ятками: запоріжців закликають долучитись до флешмобу

Селфі з пам’ятками: запоріжців закликають долучитись до флешмобу

Селфі з пам’ятками: запоріжців закликають долучитись до флешмобу

Фото флешмоб

До Міжнародного дня культурних пам’яток і визначних місць, Міністерство культури та інформаційної політики запустило флешмоб “Місяць селфі з пам’ятками”. Його мета – підвищити знання українців про культурні пам’ятки в їхніх містах. Запоріжців закликають долучитися.

Про флешмоб повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства культури.

Долучитися до флешмобу “Місяць селфі з пам’ятками” можуть всі охочі. Треба зробити селфі на фоні культурної пам’ятки у своєму місті або будь-якому іншому. А також у дописі розказати коротку історію пам’ятки або цікавий факт про неї.

Важливо, що пост треба позначити хештегами: #селфізпам_ятками2024 #saveheritage #CulturalMonument #CulturalSite

Ті учасники, які зроблять найбільше фото з пам’ятками або ж чиї пости назбирають більшу кількість уподобань, отримають призи – сертифікати, за допомогою яких можна буде більше дізнатись про культурну спадщину України.

Нагадаємо, запорізька молодь має можливість взяти участь у цікавих дискусіях, поділитися своїми ідеями та отримати новий досвід.

Нагадаємо, у Запоріжжі продовжено співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Тож у місті побудують нові укриття та освітні простори.

Облаштування укриттів у навчальних закладах, цифрові освітні центри, мультифункціональний хаб, центри психосоціальної підтримки – це результат співпраці з ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, у Запоріжжі родинам ВПО та місцевим мешканцям видають гуманітарну допомогу. Відповідні категорії населення мають змогу отримати продуктові набори.

Нагадаємо, що на території Запорізької області нині зареєстровано 228,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це переважно ВПО із Донецької, в тому числі з Маріуполя, з Херсонської та Харківської областей.

Через застосунок “Дія” тепер можна подати заяву про оформлення довідки переселенця на всіх членів сім’ї, які покинули дім через війну разом із вами. Також можна оформити виплати на дітей, які народилися вже після переміщення.

Держава запровадила програму компенсацій роботодавцям, які працевлаштовують за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.