Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжців запрошують на Молодіжний форум-2024: як взяти участь

Запоріжців запрошують на Молодіжний форум-2024: як взяти участь

Запоріжців запрошують на Молодіжний форум-2024: як взяти участь

Молодіжний форум у Запоріжжі

Запорізька молодь має можливість взяти участь у цікавих дискусіях, поділитися своїми ідеями та отримати новий досвід.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

Цей захід стане унікальною платформою для висловлення своїх ідей, обговорення важливих питань та гарною можливістю долучитися до створення нового молодіжного центру та молодіжної ради.

Форум буде проводитися управлінням по роботі з молоддю та сім`єю департаменту спортру, сім`ї та молоді міської ради спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). 

На учасників Молодіжного форуму 2024 чекатимуть цікаві панельні дискусії з досвідченими спікерами з усієї України. Крім того, у невимушеній атмосфері у форматі «світового кафе» юнаки та дівчата зможуть поділитися своїм баченням сервісів, що будуть запущені на базі молодіжного центру.

Молодіжний форум 2024 відбудеться у четвер, 2 травня, о 13:00 у «Незламному хабі» ПК «Титан».

Долучитися до форуму можуть усі охочі. Участь у заході безкоштовна, але за попередньою реєстрацією за посиланням.

Нагадаємо, у Запоріжжі продовжено співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Тож у місті побудують нові укриття та освітні простори.

Облаштування укриттів у навчальних закладах, цифрові освітні центри, мультифункціональний хаб, центри психосоціальної підтримки – це результат співпраці з ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, у Запоріжжі родинам ВПО та місцевим мешканцям видають гуманітарну допомогу. Відповідні категорії населення мають змогу отримати продуктові набори.

Нагадаємо, що на території Запорізької області нині зареєстровано 228,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це переважно ВПО із Донецької, в тому числі з Маріуполя, з Херсонської та Харківської областей.

Через застосунок “Дія” тепер можна подати заяву про оформлення довідки переселенця на всіх членів сім’ї, які покинули дім через війну разом із вами. Також можна оформити виплати на дітей, які народилися вже після переміщення.

Держава запровадила програму компенсацій роботодавцям, які працевлаштовують за направленням центрів зайнятості внутрішньо переміщених осіб.