Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 788-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

788-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

788-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Фото: батальйон 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

Розповідаємо, як пройшов 788-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Вчора в мережі ширилася інформація про нібито “зґвалтування дівчини співробітником ТЦК”. При цьому в повідомленнях фігурували різні міста України, зокрема й Запоріжжя. Працівники ТЦК та СП наголошують, що це черговий небезпечний фейк росіян.

Вчора, 20 квітня, Конгрес США підтримав рішення про надання пакету допомоги Україні. Для Запорізької області це означає збільшення зброї та засобів ППО.

Окупанти можуть скористатися ситуацією, поки Україні очікує озброєння. Аналітики вважають, що російські війська посилять обстріли вздовж лінії фронту.

Український відеоблогер, який народився у Запоріжжі, Олексій Шкробинець автор YouTube-каналу “Geek Journal” вступив до лав Збройних сил України.

Окупанти змінили свою тактику на фронті та почали пересуватися на мотоциклах. Проте за останні дні було знищено два російських мотоцикліста.