Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 786-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

786-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

786-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

ЗСУ

Як пройшов 786-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 19 квітня.

Армія РФ нанесла цілеспрямований масований обстріл цивільних інфраструктурних об’єктів Укрзалізниці в Дніпрі та області. Через атаку затримуються потяги, які їдуть до Запоріжжя.

Понад 1000 мешканців з окупованої території Запорізької області викрадені та незаконно ув’язнені російськими окупантами. На окупованій території продовжуються викрадення людей.

Представники ВООЗ відвідали Запорізьку область, щоб зрозуміти потреби прифронтового регіону та скоригувати плани допомоги. У Запоріжжі планується відкриття нового реабілітаційного центру.

Вчора, 18 квітня 2024 року, безпілотник атакував навчальний центр тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції. Це вже третій напад на ЗАЕС за останній час.

За результатами приписної кампанії цього року до призовних дільниць приписали 94% юнаків. Цей показник значно вищий, ніж торік – 68%. Юнаки, яким цьогоріч виповнилося 17 років, зобов’язані особисто з’явитися до ТЦК та СП та подати необхідні документи.