Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 734-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

734-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

734-й день війни: яка ситуація у Запорізькій області

Ілюстративне фото

Розповідаємо, як пройшов 734-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні.

Сьогодні, 27 лютого, мешканці Запоріжжя приблизно о 09.09 почули вибух. Стали відомі подробиці.

Сьогодні, 27 лютого 2022 року – новий трагічний день в історії Бердянська Запорізької області. Виповнилось два роки російської окупації українського курортного міста.

На Запорізькому напрямку українські прикордонники відбили нову атаку російських військових та знищили 12 FPV-дронів.

У росії підписали указ “Про військово-адміністративний поділ”. Згідно цього “документу”, в березні на окупованих територіях Запорізької області розпочнеться мобілізація.

На Запорізькому напрямку українській військові знищили спостережний пункт окупантів та гармату С-60. Один з російських військових отримав поранення.