Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » На Запорізькому напрямку українські бійці знищили спостережний пункт росіян та гармату С-60 (ВІДЕО)

На Запорізькому напрямку українські бійці знищили спостережний пункт росіян та гармату С-60 (ВІДЕО)

На Запорізькому напрямку українські бійці знищили спостережний пункт росіян та гармату С-60 (ВІДЕО)

ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

На Запорізькому напрямку українській військові знищили спостережний пункт окупантів та гармату С-60. Один з російських військових отримав поранення.

Про це повідомила Національна гвардія України.

Екіпаж взводу розвідувально-ударних мультироторних систем 23 бригади “Хортиця” НГУ, спільно з бійцями загону ДПСУ уразили дроном спостережний пункт росіян на Запорізькому напрямку.

Також бійці помітили замасковану зенітну гармату С-60. На підльоті до неї вони влучили безпілотником у двох окупантів, один з яких отримав поранення. Російську гармату вдалося знищити.


Як ми писали раніше, на Запорізькому напрямку українські прикордонники відбили нову атаку російських військових та знищили 12 FPV-дронів.