Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 12 FPV-дронів відбили прикордонники на Запорізькому напрямку

12 FPV-дронів відбили прикордонники на Запорізькому напрямку

12 FPV-дронів відбили прикордонники на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку знищено дрони

На Запорізькому напрямку українські прикордонники відбили нову атаку російських військових та знищили 12 FPV-дронів.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

Днями прикордонники влаштували справжню облаву «непроханим залізним птахам». Як результат, з 12 дронів 10 під дією  хвильового поля антидронових рушниць втратили зв’язок з пультом управління та вибухнули в повітрі, ще 2 – бійці ювелірно приземлили, не пошкодивши смертоносний вантаж.

Використовуючи сучасні види озброєння, охоронці кордону у складі Сил оборони ефективно протидіють безпілотній авіації армії РФ. Прикордонні групи протидії безпілотним літальним апаратам дають гідну відсіч дронам-камікадзе.

Нагадаємо, сьогодні, 27 лютого, мешканці Запоріжжя приблизно о 09.09 почули вибух. Сталі відомі подробиці.