Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій області з березня окупанти розпочнуть мобілізацію

У Запорізькій області з березня окупанти розпочнуть мобілізацію

У Запорізькій області з березня окупанти розпочнуть мобілізацію

Окупанти. Ілюстративне фото

У росії підписали указ “Про військово-адміністративний поділ”. Згідно цього “документу”, в березні на окупованих територіях Запорізької області розпочнеться мобілізація.

Про це повідомила очільниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна.

“Вірогідно, що перша масштабна призовна хвиля прокотиться на ТОТ вже цієї весни з 1 квітня, одразу після виборів путіна”, – пише посадовиця.

За словами Вікторії Галіціної під час так псевдовиборів окупанти планують уточнити списки осіб, які можуть потрапити під мобілізацію.

У Бердянській військовій адміністрації закликають:

“Вкотре наголошуємо уникати участі у цирку, який росіяни видають за народне волевиявлення, залишити своє помешкання на період подомових обходів та не надавати за можливості своїх даних”.


Раніше ми писали, що спецзагони з РФ прибули на окуповані території Запорізької області, щоб контролювати псевдовибори. Окрім цього, на ТОТ Запоріжжя окупанти запровадили онлайн-голосування.