Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 710-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

710-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

710-й день війни: дайджест новин із Запорізької області

Фото: 128 ОГШБр

Розповідаємо, як пройшов 710-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

Російські війська просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей. Також тривають позиційні бої на заході Запорізької області.

У Запоріжжі сьогодні, 3 лютого, на Майдані Героїв містяни влаштували акцію на підтримку полонених захисників Маріуполя. До заходу долучилися близько 200 людей.

Колишнього президента “Мотор Січі” Вячеслава Богуслаєва привезли на засідання Вищого антикорупційного суду (ВАКС) у справі про стягнення активів в дохід держави.

Сигнали повітряної тривоги для Запоріжжя та Запорізької області не розділятимуть, повідомили в ЗОВА.